simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Manager
ar: الإداري

en: On
ar: في

en: Projects
ar: المشاريع

en: Version
ar: النسخة

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Drupal
ar: دروبال

en: Off
ar: إيقاف

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Source
ar: المصدر

en: Changed
ar: تم التغير

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Submissions
ar: الإرسالات

en: Administrator
ar: مدير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Submission ID
ar: المعرف ID للإرسال

en: Submission
ar: إرسال
