simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: On
az: Aktiv

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Off
az: Söndürülüb

en: User login
az: Loqin

en: Source
az: Mənbə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Tabs
az: Tablar

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
