simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Manager
be: Кіраўнік

en: On
be: На

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Database
be: База дадзеных

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Source
be: Крыніца

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Instance
be: Асобнік

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
