simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Projects
bs: Projekti

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Source
bs: Izvor

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Footer menu
bs: Footer meni

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni
