simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Delete
da: Slet

en: Manager
da: Administrator

en: On
da: Tilsluttet

en: Projects
da: Projekter

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Page title
da: Sidetitel

en: Off
da: Afbrudt

en: User login
da: Log ind

en: Source
da: Kilde

en: Changed
da: Ændret

en: Tabs
da: Faner

en: Submissions
da: Indsendelser

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Admin
da: Administration

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Submission ID
da: Indsendelses-ID

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu

en: Create submissions
da: Opret indsendelser
