simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།
