simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Delete
el: Διαγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Off
el: Κλειστό

en: User login
el: Είσοδος

en: Source
el: Πηγή

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Submissions
el: Υποβολές

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
