simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: On
et: Sees

en: Projects
et: Projektid

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Database
et: Andmebaas

en: Off
et: Väljas

en: User login
et: Sisenemine

en: Source
et: Allikas

en: Changed
et: Muudetud

en: Tabs
et: Sakid

en: Submissions
et: Vastused

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Administrator
et: Haldur

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Admin
et: Administraator

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Submission
et: Vastus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
