simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: On
gu: ચાલુ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Administrator
gu: સંચાલક
