simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Manager
hr: Upravitelj

en: On
hr: Uključi

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Source
hr: Izvor

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
