simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
