simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Delete
is: Eyða

en: Manager
is: Stjórnandi

en: On
is: Virkjað

en: Version
is: Útgáfa

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page title
is: Titill síðu

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Off
is: Af

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Tabs
is: Flipar

en: Administrator
is: Kerfisstjóri
