simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (36 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Delete
ja: 削除

en: Manager
ja: マネージャー

en: On
ja: オン

en: Projects
ja: プロジェクト

en: Version
ja: バージョン

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Database
ja: データベース

en: Off
ja: オフ

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Source
ja: ソース

en: Changed
ja: 変更済

en: Tabs
ja: タブ

en: Submissions
ja: 送信内容

en: Administrator
ja: 管理者

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Admin
ja: 管理者

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Submission ID
ja: 送信ID

en: Runtime
ja: ランタイム

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Submission
ja: 送信

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー

en: Create submissions
ja: 送信内容の作成
