simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: User login
jv: Login panganggo

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
