simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Version
ku: وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
