simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Manager
lt: Valdytojas

en: On
lt: Įjungta

en: Projects
lt: Projektai

en: Version
lt: Versija

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Off
lt: Išjungta

en: User login
lt: Nariams

en: Source
lt: Šaltinis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Admin
lt: Adminas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Submission
lt: Pateikimas

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
