simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Drupal
pa: ਡਰੂਪੈਲ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ
