simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Manager
pl: Zarządzający

en: On
pl: Włączony

en: Projects
pl: Projekty

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Database
pl: Baza danych

en: Off
pl: Wyłączony

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Source
pl: Źródło

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Patches
pl: Łatki

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Submission ID
pl: ID zgłoszenia

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Submission
pl: Zgłoszenie

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
