simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (38 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Delete
ru: Удалить

en: Manager
ru: Менеджер

en: On
ru: Вкл

en: Projects
ru: Проекты

en: Version
ru: Версия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Database
ru: База данных

en: Off
ru: Выкл

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Source
ru: Источник

en: Changed
ru: Изменение

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Submissions
ru: Отправления

en: Collection
ru: Коллекция

en: Administrator
ru: Администратор

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Admin
ru: Администратор

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Submission ID
ru: ID отправления

en: Runtime
ru: Время выполнения

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Submission
ru: Отправление

en: Log output
ru: Вывод журнала

en: Container ID
ru: ID контейнера

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя
