simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Manager
sk: Správca

en: On
sk: Zapnúť

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Database
sk: Databáza

en: Off
sk: Vypnúť

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Source
sk: Zdroj

en: Changed
sk: Zmenené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Admin
sk: Administrátor

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: User account menu
sk: Používateľské menu
