simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Changed
sr: Промењен

en: Administrator
sr: Администратор

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога
