simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Manager
ur: مینیجر

en: On
ur: آن

en: Version
ur: ورژن

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
