simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Last Updated
da: Sidst opdateret

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Help
da: Hjælp

en: View
da: Vis

en: Modules
da: Moduler

en: Versions
da: Versioner

en: Created
da: Oprettet

en: Authored on
da: Skrevet den

en: message
da: meddelelse

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Themes
da: Temaer

en: Finished
da: Færdig

en: Context
da: Kontekst

en: About
da: Om

en: Display format
da: Visningsformat

en: Creator
da: Skaber

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
