simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: View
eo: Vidu

en: Modules
eo: Moduloj

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Finished
eo: Finita

en: Finished!
eo: Finita!
