simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Help
eu: Laguntza

en: View
eu: Bista

en: Modules
eu: Moduluak

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Themes
eu: Temak

en: Finished
eu: Amaituta

en: Context
eu: Testuingurua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak
