simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: View
hr: Pregled

en: Modules
hr: Moduli

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Themes
hr: Predlošci

en: Finished
hr: Završeno

en: Context
hr: Kontekst

en: About
hr: Opis

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
