simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: View
jv: Tampilan

en: Modules
jv: Modul

en: Created
jv: Digawé

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Themes
jv: Téma

en: Finished
jv: Wis rampung

en: Context
jv: Konték

en: About
jv: Ngenani

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
