simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: Finished
kn: ಮುಗಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ

en: Downloading
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್ ಮಾಡುವಿಕೆ
