simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: View
ku: پیشاندان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: About
ku: دەربارە
