simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Modules
mk: Модули

en: Themes
mk: Теми
