simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ
