simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (28 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Type
pt: Tipo

en: Last Updated
pt: Última Atualização

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Help
pt: Ajuda

en: View
pt: Mostrar

en: Modules
pt: Módulos

en: Versions
pt: Versões

en: Created
pt: Criado

en: Authored on
pt: Criado em

en: message
pt: mensagem

en: Failed
pt: Falhou

en: Themes
pt: Temas

en: Finished
pt: Concluído

en: Context
pt: Contexto

en: About
pt: Sobre

en: Display format
pt: Formato da vista

en: Creator
pt: Criador

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args

en: Format: @format
pt: Formato: @format

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Submetido por @author_name a @date
