simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Help
af: Hulp

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op

en: Themes
af: Temas

en: Finished
af: Voltooi
