simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Help
am: እርዳታ

en: View
am: ትይታ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: ID
am: አይዲ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
