simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: View
be: Праглядзець

en: Modules
be: Модулі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Authored on
be: Дата:

en: Themes
be: Тэмы

en: Finished
be: Завершана

en: Context
be: Кантэкст

en: About
be: Аб

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
