simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Help
bg: Справка

en: View
bg: Прегледай

en: Modules
bg: Модули

en: Created
bg: Създадено

en: Authored on
bg: Написано на

en: message
bg: Съобщение

en: Themes
bg: Теми

en: Finished
bg: Приключен
