simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Help
bn: সহায়তা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Finished
bn: সম্পাদিত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
