simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Finished
bo: ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
