simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: About
br: Diwar-benn
