simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Help
ca: Ajuda

en: View
ca: Mostra

en: Modules
ca: Mòduls

en: Created
ca: Creat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: message
ca: missatge

en: Failed
ca: Fallat

en: Themes
ca: Temes

en: Finished
ca: Fi

en: About
ca: Detalls

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Creator
ca: Creador

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
