simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: View
et: Kuva

en: Modules
et: Moodulid

en: Created
et: Loodud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Themes
et: Teemad

en: Finished
et: Valmis

en: Context
et: Kontekst

en: Sandbox
et: Liivakast

en: About
et: Programmist

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Creator
et: Looja

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
