simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: View
fi: Näytä

en: Modules
fi: Moduulit

en: Created
fi: Luotu

en: Authored on
fi: Luotu

en: message
fi: viesti

en: Themes
fi: Teemat

en: Finished
fi: Valmis

en: Context
fi: Konteksti

en: Sandbox
fi: Harjoittelualue

en: About
fi: Tietoja

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: Creator
fi: Luoja

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
