simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: View
he: צפיה

en: Modules
he: רכיבים

en: Versions
he: גירסאות

en: Created
he: נוצר

en: Authored on
he: בתאריך

en: message
he: הודעה

en: Failed
he: נכשל

en: Themes
he: עיצובים

en: Finished
he: סיום

en: Context
he: הקשר

en: About
he: אודות

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
