simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Modules
lo: ໂມດູລ
