simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Themes
lt: Temos

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Context
lt: Kontekstas

en: About
lt: Apie

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
