simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Type
ml: തരം

en: Last Updated
ml: അവസാനമായി പുതുക്കിയത്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Help
ml: സഹായം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: Finished
ml: പൂര്‍ത്തിയായി
