simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
