simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: View
pl: Widok

en: Modules
pl: Moduły

en: Versions
pl: Wersje

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored on
pl: Data dodania

en: message
pl: wiadomość

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Themes
pl: Skórki

en: Finished
pl: Ukończono

en: Context
pl: Kontekst

en: About
pl: O stronie

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Creator
pl: Twórca

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Status code
pl: Kod statusu

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Aborted
pl: Przerwano

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
