simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Themes
ps: ویینې

en: About
ps: په اړه
