simplytest.me (8.x-4.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Help
ru: Справка

en: View
ru: Просмотр

en: Modules
ru: Модули

en: Versions
ru: Версия

en: Created
ru: Создано

en: Shortname
ru: Короткое имя

en: Authored on
ru: Создан в

en: message
ru: сообщение

en: Failed
ru: Не удалось

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Finished
ru: Завершено

en: Context
ru: Контекст

en: Sandbox
ru: Песочница

en: About
ru: Информация

en: Display format
ru: Формат отображения

en: Creator
ru: Автор

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Downloading
ru: Загрузка

en: Status code
ru: Код состояния

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Aborted
ru: Прервано

en: Format: @format
ru: Формат: @format

en: Add Project
ru: Добавить проект

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Installing
ru: Идёт установка
